דרשה לבת מצווה

/דרשה לבת מצווה
דרשה לבת מצווה 2019-05-30T17:31:11+03:00

מהי החשיבות של דרשה לבת מצווה

גם היום, הורים וילדיהם אינם מוכנים לוותר על דרשה בבת מצווה, גם באירועים שבהם נוכחות המשפחה מועטה, ורוב האורחים, הם חבריה לשכבה של כלת הבת מצווה?

למרות שנהוג היום לקיים מסיבת בת מצווה במועדונים למסיבות, בני המשפחה, קרי, ההורים וכלת השמחה, אינם מוכנים לוותר על דרשה.
הרגעים שבהם נאמרת הדרשה, נחשבים לרגעים מרגשים, שבהם הנער או הנערה חוצים את קו ההפרדה הווירטואלי שבין ילדות להתבגרות. אין ספק, שילדים שחוגגים בר/בת מצווה, מרגישים בוגרים יותר לאחר הטכס בבית הכנסת, או אפילו אחרי המסיבה שנערכת במיוחד עבורם, ועוד יותר, אם הם מתבקשים לשאת דרשה בעת האירוע.
המנהג של לשאת דרשה מקורו מהדרשה שנושא חתן השמחה בבר מצווה.
באופן מסורתי, בעת דרשת הבר מצווה, חתן הבר מצווה, רוצה להוכיח לאורחים את ידיעותיו בתורה ואת בגרותו, כשהוא נושא בקול חזק וגברי את הדרשה הקשורה לפרשה השבוע.

מה אמורה להביע הדרשה

במקרה של בת מצווה , כלת האירוע אינה נדרשת להביע את ידיעותיה בהלכות התורה. במקרה של דרשה בבת מצווה, הנערה המתבגרת מנצלת את ההזדמנות להודות לכל אלה שליוו אותה מאז שחר ילדותה,הורים וקרובים אחרים, וכיצד היא רואה את עצמה משתלבת בעולם של המבוגרים.
בעידן המודרני, בתקופה שכבר כמעט ולא רואים מסיבות בר/בת מצווה הנערכות באולמי אירועים, עדיין אפשר לראות שהילדים אינם מוכנים לוותר על האפשרות לשאת דרשה, גם אם במסיבה, יש הרבה יותר ילדים מבעבר.

בעת שהיא נושאת  דרשה

כלת השמחה, באופן טבעי הופכת להיות הדמות המרכזית באירוע, כשכל המבטים מופנים אליה. באותם הרגעים אור הזרקורים מופנים אליה, כשהיא מביעת את תודתה במספר משפטים לכל אלה שמלווים אותה מאז יומה הראשון בעולם.

איך ניתן להפתיע את האורחים באמצעות כניסה מרשימה

ישנם מספר רגעים מרגשים ובלתי נשכחים עבור כלת הבת מצווה, חוץ מרגעי קריאת הדרשה. אחד מרגעי השיא של מסיבת בת מצווה, הוא רגע כניסתה לאולם היכן שמתקיימת המסיבה.
אפשר להפיק כניסה מרגשת וייחודית, גם כשמדובר במועדון אירועים, לא חייבים אולם או גן אירועים גרנדיוזי, כדי להמם את האורחים בכניסה מהסרטים.
* כניסה בתור כוכבת היפ הופ לפי צעדי ריקוד שהוכנו מראש
* כניסה מרשימה במשותף עם רקדניות מקצועיות בסגנון שכלת הבת מצווה תבחר
* כניסה בנוסח הכוכבת האהובה ביותר. ניתן לבחור בכוכבת האהובה ביותר, ליידי גאגא, ביונסה, מדונה או אחרת, לבחור באחת מהתלבושות המוכרות שלה, בשיר האהוב ביותר, ולהיכנס למסיבה בצעדי ריקוד שנלמדו במיוחד לקראת המסיבה.

מדוע כדאי להכין כניסה מראש למסיבת בת מצווה

הכנה מראש של כניסה מרשימה, מסייעת לכלת השמחה, להשתחרר במהירות מהמבוכה של להיות במרכז העניינים, ולהפנות אליה מהרגע הראשון את תשומת הלב של כל הנוכחים. בחירה של “כניסה” מרשימה, תכניס את כולם לאווירה של האירוע, ותגרום לכלת הבת מצווה, להרגיש שזהו באמת האירוע שלה ושהיא הדמות המרכזית בו.
לאחר כניסה כה מרשימה ומוצלחת, קריאת הדרשה, כבר תהיה הרבה יותר קלה ופחות מביכה, עבור נערה צעירה, שמעולם לא נשאה דברים בפני קבוצה גדולה של אנשים.

מסיבת בת מצווה בסטייל ייחודי

אפשר להפוך מועדון לבת מצווה רגיל, למסיבה ייחודית, בעזרת הכנת מיני מופע מראש.
כלת הבת מצווה, יכולה להכין מראש, בתיאום עם מפיקי המסיבה, מיני מופע שבו כלת השמחה תכין מראש קטעי שירה וריקוד.

בגיל העשרה, ילדים נמצאים בשיא הפריחה שלהם, ומכירים בעל פה את השירים האהובים עליהם, כולל קטעי ריקוד מורכבים שהם רגילים לבצע מול המראה בבית, או במסיבות ריקודים של השכבה.
אפשר להכין, בנוסף לקטע הקריאה, כמה קטעי ריקוד שהנערה לוקחת בהם חלק. זה יכול להיות רגע מלהיב ומרגש עבור הנערה, כשהיא הופכת להיות, לפחות לערב אחד, לכוכבת רוק שהיא מעריצה.
כל תשומת הלב מופנית אליה, היא יכולה להזמין חברים לבמה, שישתתפו איתה, או, להיות הכוכבת הבלעדית ביום שהוא כולו שלה.

מועדון פארטי שואו הוא המקום הייחודי והמומלץ ביותר לערוך בו מסיבות בת מצווה בלתי נשכחות. אפשר לקיים במועדון מסיבה כיפית, מלאה באטרקציות. באותה הזדמנות, לכלת השמחה תינתן האפשרות, לשאת דרשת בת מצווה מרגשת, כפי שנהוג בכל מסיבת בת מצווה, מאז ומעולם.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר שלנו, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע”י מילוי טופס הצור קשר

0/5 (0 Reviews)
?
F
F
?
?
Call Now Button
WhatsApp chat