מקום לאירועים קטנים בפתח תקווה

/מקום לאירועים קטנים בפתח תקווה
מקום לאירועים קטנים בפתח תקווה 2018-10-09T15:15:44+00:00

מקום לאירועים קטנים בפתח תקווה

אירוע קטן זה הקטן גדול יהיה – באחריות!

בפארטי שואו, מפיקים אירועים מאפס ויוצרים אירועים מעל למצופה ואפילו יותר מכך, כאשר מדובר על כנסים קטנים, דווקא שם חשוב לשים לב לכל פרט, ואנחנו, שביצענו והפקנו תחת ידינו עשרות רבות של אירועי חברה קטנים, יודעים, שדווקא אותו ערב חברה קטן, דורש מחויבות גדולה.

הפקת אירוע מאפס – יוצרים אירוע ייחודי ופרטני

כאשר האירוע הוא קטן כל פרט ופרט, יתרון ויתרון או כשל נראים לעין באופן בולט הרבה יותר מאשר אילו האירוע היה גדול מעט יותר. על כן, אנחנו בפארטי שואו, לוקחים כל אירוע קטן תחת חסותנו ומפיקים אותו מאפס ועד לשביעות הרצון והרושם העז שייווצר בקרב כל אחד מהאורחים ושביעות הרצון שלכם, מארגני הערב. בין אם מדובר באירוע גיבוש עובדים ובין אם מדובר באירוע פתיחה או כנס ללקוחות ו/או אורחים מחול, אנו נדע להתאים את האירוע, העיצוב וההפקה המתאימה לכל צורך ולכל רוח נדרשת למטרת הרושם הדרוש.

לאחר תיאום ציפיות ראשוני עם בעלי הדעה ומארגני האירוע, ניצור עבורכם אירוע קטן שיותיר רושם עצום גם ובמיוחד עליכם עצמכם…..

האירוע קטן – דואגים לאווירה מתאימה

אחרי ארגון אין ספור אירועים משפחתיים ועסקיים מוצלחים, אנו בפארטי שואו יודעים שאחד הפרטים החשובים ביותר גם בעת ארגון אירוע עסקי קטן וגם בזה הגדול הוא האווירה השורה באירוע. אבל איך מייצרים אווירה, ועד כמה וכמה, איך מייצרים אווירה עסקית אשר תיתן את הנגיעה והשילוב המנצח של עסקים, מול יחס אישי ופרטי לכל אורח ואורח.

כיצד נותנים לכל אחד ואחד מהאורחים, לחוש כי על אף שמדובר כאן לכל הדעות בעסק משגשג ומצליח, שגם אלמנט האנושי נלקח כאן בחשבון, בכל הרצינות והחשיבות? היכולת לתת לכולם את היחס השווה, אינו פשוט כל כך גם אם מדובר באירוע קטן (שהרי אירוע קטן יכול להכיל גם 80 או 100 איש, מספר שאינו נלקח כאירוע גדול במיוחד, אך עדיין מדובר בכמות בלתי מבוטלת של אורחים….

דואגים לכל הפרטים הקטנים באירוע קטן אבל גדול….

אנחנו בפארטי שואו, המפיקים אירוע בפתח תקווה, אחרי ניסיון וותק רב בתחום הפקת האירועים יודעים לייצר בדיוק את התחושה והאווירה העסקית המבוקשת אל מול היחס האישי והאווירה האינטימית והנעימה, לכל אורח ואורח, גם אם לא תצליחו להחליף יותר מכמה מילים עם מרבית משתתפי האירוע.

אחד הפרטים שנלקחו בחשבון בעת התאמת המקום לאירועים קטנים ובמיוחד אירוע בפ"ת או בפתח תקווה, הוא נקודת המוצא שבהעברת החוויה ללקוח המארגן את האירוע עוד לפני שהמקום מוכן לקבל את האורחים, האווירה המיוחדת אל מול מיטב אנשי המקצוע, הציוד הטכנולוגי והאפשרויות המקצועיות והמתקדמות, הם השילוב שעושה את ההבדל בין עוד אירוע העסקי לאירוע משפחתי/ ערב אינטימי/ מסיבת ההשקה וכנס עסקי על פני האחרים.

המקום לאירועים קטנים

איך אנחנו עושים את זה? כיצד זה בכלל ייתכן? אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם ולגלות בעצמכם את הקסם והאווירה הנמצאים במקום, עוד לפני שהוא מוכן ומעוצב לאירוע
צרו קשר עוד היום, לקבלת פרטים נוספים ותיאום פגישה ראשונית וייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות.

פארטי שואו לוגו

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר שלנו, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע"י מילוי טופס הצור קשר

?
F
F
?
?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לשריון תאריך
צרו עמנו קשר
close slider
צרו עמנו קשר